• RS WordPress

    Tento web používa redakční systém WordPress. Tento systém můžete zdarma stáhnout zde.

Zůza storky: Zakládáme cvičák (4)

Pro pobavení a s laskavým svolením autorky Vám přinášíme 4. díl legendárních

„Zůza storek“.

Tož sme se s Pepkem a Frantem dohodli, že si založíme vlastní cvičák. Páč ty cvičáky neska to je fakt strašný, tam se nedá chodit. Si šeci myslijo, že majó ty vozeky, a polepený auta nálepkama a že majo šelijaký značkový šustáky, takže só něco víc. Ty vozeky to je teda strašný, v tém bych teda psa nevozila. Já chodim s Brito pěšky, aj Pepek s Frantem chodijo pěšky, by sme pse do vozéka teda nedali. Chudáci ty psi tam zavření a pak je vytáhno na chvilku na cvičení a zas je zavřo, hlavně, že majo nálepky. Hnus fakt hnus. Brita je celé den na čerstvým vzduchu uvazaná u stroma. Sehnali sme si kosek placu, na parkovištu a tam budeme mit cvičák.

Pepek bude předseda, výcvikář bo má nejvíc praxu a taky bude figurant. Franta pokladník a já s Brito budu ukazovat nováčkum jak se to děla. Aspon budeme moct pořádat zkošky, páč Brita už má na to aby šla na ňákó zkošku, ale aby mě ju zas nepoškodili schválně, tak to uděláme doma a rukavicu udělá Pepek, jako figurant. To řikal, že bude nelepčí. Aby to mohl udělat, tak musí jit na zkošky pro figuranty. A na to zas potřebuje Britu. Tže deme spolem. Von jim jako ukáže jak se má figurovat a Brita bude jako ten pes na kosání pro něho.

Tož sme tam dojeli. Bylo to vo tři dědiny dál, tož sme museli jen autem. Vezl nás tam Franta, páč von má auto. Favorita má. Brita tam napřed nechcela vlezt, asi jí tam bylo moc horko, se 3x vyvlíkla z vobojka a utekla do bódy. Tož Pepek ju dal na škrták a dotáhnul ju tam a ňák ju hodil do tého auta a rychlo zaboch dveře, trochu ju u tého bóchl do hlavy, ale neměla ju tam strkat, že jo. Jenže vona začala skakat po celým autě, tže sme ju museli v tom kufru uvázat na krátko, jakože sme ju nechali na škrtáku a zbytek vodítka sme nechali vyset z auta a přibóchli dveře. A dobrý, akorát se po cestě dvakrát zeblila a jedno se dokonce aj pochcala. Franta byl trochu nasrané, ale to se uklidí.

Tak sme tam dojeli na ten cvičák kde byli ty zkošky a teda tam sme čučeli, co neska za manekýny chce dělat ty figuranty. Šeci měli tý nájk kopačky barevný, pak ty frajerský gatě drahý a nový rukavice. Pepek enem krotil hlavo, pač to z něho teda nebylo, takový fifleny. Pepek není žádná taková slečinka, měl normální maskáče a kanady, jak každé pořádné figurant, rukavicu měl už z dřív, to řikal, že sežene novější, ale zas byla ze všech těch rukavic, taková pořádná, poctivě eště dělaná, žádná uměla hmota nikde, prd to vydrží, šecko tlustá bytelná hadra!

Manekýni si tam pobíhali a dělali kliky asik aby se ukazali jaký só frajeři. Pepek to teda za potřebí ve svým věku nemá. Von ví co už v životě dokázal a tak si nemusí na nic hrát. Pak je zavolali a každé měl ukazat na svým psovi jak mu to de, to figurování. Podle zkošky to ukazovali. No manekýni se předváděli jak na baletě, pak nemajó ty vlčáci jit s téma povahama tak do řitě, dyž jim rukavice dělajo takový nagelovaný slečinky.

Pepek je na řadě. Vemu Britu a dem. Napřed měla dělat štěkání v plachtě. Brita je tvrdá tak se tam rovno zakosla, tak ju Pepek trochu nakopl aby ju srovnal! A voni mu nadali!!! Že pré to na zkošce kde viděl? Šak nésme na zkošce, tak co? Jak má Brita ukázat, že umí štěkat dyž je zakoslá? Tak sme to vopakovali, se zase zakosla, ale pak se pustila a štěkala. Pak byla prohlídka a přepadaní po pohádání se. Sme se s Pepkem pohádali, ale jenom jako. Pak nás přepadl a Brita se zakosla, trochu tak s no třepal a točil ju koločka. Pak byl zadrž, tak utikala a zadržela ho a tak ju zase potřepal a zatočil. Ta držela! Pak bylo zadrž popředu, jako ten protiutok. Ale Brita nezakosla, zustala stát a štěkat. Vona si to asi spletla s to plachto. Tak Pepkovi dali jinýho psa. Fakt ale debila. A taky jino rukavicu, pré ta jeho je špatná. Teda nevím v čem. A že to má udělat ted podle toho ÍPA, eště, že to Pepek zná! Pes byl v nervech, a jak byl v nervech tak u toho štěkání furt skákal Pekovi až do huby a dycky mu štěkl před vočima. No kdo by se nelekl? Pepek se lekl a ti manekyni se mu smali, že se bojí! Sami by se posrali a budo se Pepkovi smát? Pak bylo to ÍPO zadržení, jenže Pepek šlápl tomu psovi na nohu a zakopl vo něho, páč mu tam ty nohy furt strkal a spadl. „co se tady kurva motáš?!“ zařval na psa Pepek. A pes mu rukavicu zebral a utekl k pánovi.

No to by Brita nikdy neudělala, ta by držela furt! Pak udělali zadržení, že protiutok. Pepek byl dobré, ubec tomu psovi neuhl a pak, že se bojí! Prd. Nebojí. Stál jak skála. Je to tvrdé figurant, umí dobře ty pse prověřit na povahu! Pes aj strachem zařval jak se zakosl, fakt že teda nepustil, ale zařval! Brita neřve. To je tvrdá fena! Pan vod psa začal Pepkovi sprostě nadávat, to si teda Pepek libit nenechal a Franta se ho zastal páč byl v právu! Copa může za to, že má pán takovou šajzku? Jenže to je vono Pepek je dobré figurant, ale není ÍPO figurant, tak to se dneska nesmí. Tak se do něho šeci pustili a vyhodili ho. Ale Pepek to tak nenechá, bude si stěžovat! Jako normálně mu tu zkošku nedali, že ju jako pré neudělal. Ale udělal přitém šecko!!! Fakt hazjli! Sme chytli Britu na škrták, Pepek ju smékl do auta, přibochl a jeli sme dom. Doma sem ju musela umyt, bo byla od téch blijanců trochu. Pepek byl hodně nasrané, ale ho to nezlomí ho ne! Příště pojedem na zkošky někam, kde ho neznajo a nezavidijo mu, že má úspěchy z vojny!

V kategorii: Zábavně naučné, Zůza storky

Dotazy a komentáře