• RS WordPress

    Tento web používa redakční systém WordPress. Tento systém můžete zdarma stáhnout zde.

Zůza storky: Pepek dělá obrany a chystá seminář (6)

Pro pobavení a s laskavým svolením autorky Vám přinášíme další legendárních:

„Zůza storek“. Díl šestý: Pepek dělá obrany a chystá seminář

Už k nám na cvičák na Parkovištu chodí hodně lidí. Páč se rokřiklo, jak je Pepek dobré na cvičení aji na rukavicu. Tož Pepek se rozhodl, že budem dělat dny na obranu aji pro lidi co néso u nás členem. No samozřejmě sem si mohla myslet, začali sem chodit na tu vobranu nějaký uchechtaný blbý mařeny. A furt se před Pepkem nakrucujó a chechtajó. S nim normálně to flitrujó! Seró mě.


Chodí tam už na Pepka kosat dost lidí pět cizéch a já, Franta, Toncek a Lojza. Bereme teda enem takový co majo vlčáky, nebo třeba eště dobrmany a rotvajlery, ale jinak nic. Třeba jako došla baba s takovým malým, že je to ňákej džekrasl a že chce taky kosat na tu rukavicu, no tak to se jí Pepek vysmál a vyhodil ju. Páč kdo to kde viděl takové malé aby kosal na rukavicu. Se Pepek ubec nezabývá takovéma maléma.

Ty mařeny majó jedna vlčáka s PP a jedna má rotvajlera bez PP. Jako teda ten vlčák nic moc. A jak má tu prdel sraženo, to je fakt hnusny. A mařena tupá furt mele jak má PP jak dyby byl něco víc, kráva blbá se akorát povyšuje na Britu. Pepek se mě zdá, že je z ní ňáke hotové, furt jí toho čokla chválí, přitom teda je upe blbé. Dyž ho bochl po nohách glackem tak coval ani do hadry nekosl. To teda Britu to nasralo a kosala skoro hned. Tendle už má šest měsícu a furt na Pepka cove. Ale zas Pepek si s něm asi poradí. Aj Tonckovo Ron už koše a jak! Jak drak! Jak pude na tu zedemku, tak bude mět 50 bodů. To je jasný! Je dobré. Mařeny chco taky dat ty svoje pse na zedemku. Ale nevim. Podle me to neudělajo. Ubec neumijo vycvičit ty pse. A Pepek přecek se jim nebude věnovat, dyž ani neso členi. Esik bude tak mě pěkně nasere, páč ted musí koučovat Britu před závodama!

Je to těžký neska chce každá ta mařena figuranta, bo aby si nemusela tu rukavicu platit. Pepek by se jim hodil!

Jeden den došel Franta s tým, že šeci dělajo ňáky semináře a že na tom strašně vydělajo peněz, tak že aby sme taky udělali. Tak sme se dohodli že jo, Pepek to povede a na Britě udělá ukázky. Šude chco patnáctset aj dva tisíce, tak Pepek není žádné vydřiduch udělá to za pětset. Tak sme to šude řekli že bude ten seminář, aby se šeci nahlásili a dali pětset. Dyž se bude chcet někdo jenom dívat tak dá třista, dyž nedá, tak tam nesmí byt.

V kategorii: Zábavně naučné, Zůza storky

Dotazy a komentáře