• RS WordPress

    Tento web používa redakční systém WordPress. Tento systém můžete zdarma stáhnout zde.

Zůza storky: Pepkův seminář (7)

Pro pobavení a s laskavým svolením autorky Vám přinášíme další díl legendárních:

„Zůza storek“. Díl sedmý: Pepkův seminář

Přišlo tam deset lidí a Frantova manželka, že bude v kantýně. Ale nedala třista tak musela jit dom a dojít až po teorii bo ven na plac neuvidí, tak to už bude dobrý. Došly aj mařeny…

Pepek si stopl a začal šem vykládat teoriju. Jak musíte psovi ukázat kdo je pán hned vod mala, že ho nesmíte nechat aby vás kosal, dyž vás koše, tak s ním musíte v luftě zatřepat jak dyby ste byli fena. Jak je důležity psa vycvičovat celé život, jak musí hlavně umět lehni a zůstaň a k noze a ke mně. A pak až to umí, jak s ním můžete na zkošku. A taky že musí umět stopovat a taky kosat na rukavicu. No myslím že za pětset toho řekl hodně, klidně mohl něco neříct.

Pak bylo po teorii a šlo se na plac. Už mohla dojít Frantova stará a votevřít kantýnu, už měli šeci ají žížeň.

Na placu každé ukázal Pepkovi jaké má problém a von mu ukázal jak to má dělat aby ten problém neměl. Mařena s PP vlčákem měla problém tahání na vodítku a taky sedni. Pepek jí ukázal jak to má dělat. Vzal psa a pes táhl, tak s něm Pepek párkrát škubnul, že udělal salto a pak už netáhnul. A pak řešili to sedni. Tož vona mu furt tlacila ruko na prdel a pes nic. Tož Pepek jí to ukázal jak to má dělat. Vzal vidličku a pichnul ju tomu psovi do prdele a co? Pes seděl, sice řval jak tur ale sedl si. Tak se to musí, důsledně! Ne jak ty mařeny je pomale přemlovajo aby to dělali. Naši členi takový problémy nemajo.

Mařena byla nadšená a děkovala Pepkovi jak vzteklá, aby se náhodo neposrala…

Pak měla ta s rotvajlerem problem že jí nechce štěkat na povel. No taková kravina. Tož Pepek ho vzal uvazal pod strom a na ten dal v kokové bedničce kočku, kočka řvala a pes štěkal a Pepek mu enem řikal štěkej, štěkej. A dyž bude mařa trpělivá, tak se to naučí. Pepek tak učí šecky pse.

Pak tam měli klasický problémy, že nekokajo na míček a nechco aportovat, Pepek jim to šecko na Britě ukázal a pak aj na tých jejích psech. Šeci byli nadšení, asik k nám pudo za členy. Pak došel jeden debil a řikal, že má problém, že nemá motovacu. Tož mu Pepek říká, že s tým mu nepomůže, že to si musí asik kopit. Ale von dělal chytryho jak radijo a pré, jak si může kopit motivacu? A furt do Pepka ryl, tak ho Pepek vyhodil a s čoklem a jeho motivaco. Bude Pepka vysírat ne. Když na něco nemám, tak to přecek nemůžu chcet po druhým zadarmo. Si taky šecko kupuju za svoje.

Pak se kosalo. S Brito sem šem ukázala jak to majo dělat, jako majo držet vodítko, a jak majo řikal že revír a tak.

Jeden chlap řikal, že de jeho pes na náko zkošku tak si to chcel nacvičit a aby mu Pepek dyž tak řekl, tak to bylo docela dobrý ale ten pes byl asik nemocné na záda, bo jak udělali pak tu obranu na protiutok tak ten pes najedno zařval a spadl z rukavice a kulhal pryč. Tak Pepek byl nasrané, že tam chlap leze s nemocným psem a vyhodil ho taky. Chlap se to snažil hodit na Pepka, ale to teda né. Pepek mu nemuže za to, že má nemocnýho psa přecek!

A pak už byl konec. A ty mařeny furt nechtěly vodejít a furt se na něco Pepka ptaly. Tak Pepek slíbil, že udělá celé víkend, kde se bude cvičit. Aby se stihlo udělat aj stopování a rukavica. Ale už si teda vybere jaký tam pustí lidi, aby zas nemusel někého vyhazovat. A kosání od ted bude za sto korun. Pepek není blbé ani charita!

V kategorii: Zábavně naučné, Zůza storky

Dotazy a komentáře