• RS WordPress

    Tento web používa redakční systém WordPress. Tento systém můžete zdarma stáhnout zde.

Zůza storky: Pepek chystá výcvikovej víkend (8)

Pro pobavení a s laskavým svolením autorky Vám přinášíme další díl legendárních:

„Zůza storek“. Díl osmý: Pepek chystá výcvikovej víkend

Tož seminář měl velké úspěch, šude se řika jak to bylo super. Už sem to slyšela aspoň vod třech lidí. No dva z lidí ani néso teda lidi, só to mařeny, ale aj tak dobrý. Tak sme s Pepkem a Frantem dohodli, že uděláme cvičící víkend. Jakože se bude cvičit vod pátka až po nedělu, aby se stihlo šecko a aj aby se ňáká ta kačka vydělala. Pak za ně nakópime na Parkoviště ňákó tu výbavu. Musí se to udělat eště před týma závodama na kerý chceme dat Britu bo aby sme to tam jako poladili, říkal Pepek. Bo tam bude na to čas a jak tam bude hodně lidí, tak voni jako udělajó tu takovó atmosféru, jak na závodě je, jakože budó řvát a litat ze strany na stranu a tak, tak aby si Brita zvykla.

Sem dostala za úkol sehnat ňáké ten areál kde se jako dělajó ty víkendy. Sem teda vobvolala snad šecky areále co só, ale šude je to upe vobsazený nebo je to moc drahý. Ubec nevím co budeme dělat… To volám Pepkovi aj Frantovi a Frante napadlo, že to teda uděláme u nás za dědinó u lesa. Na cvičení je tak takové jako palók a v lesu budó mět psi stín a dajó se tam normálně postavit stany a bude to jakože víkend pod stanama no. Tož sme si teda řekli, že to je dobré nápad a Franta to dostal za úkol domluvit na vobci se starostem. Bo voni só jakože sósedi. Dohodli sme se taky, že to uděláme za devětsedevadesát, dyž seminář byl za pětset, tak víkend musí byt dražší, ale zas tam nebude teorija, tak nemůže byt zas moc drahé. A taky vemem enem tak dvacet lidí. Tak sme to rozhodli šecko a my s Pepkem sme začli šude říkat, že jako bude ten víkend, aby jako šeci došli.

Hned se vo našem víkendě rozkřiklo po všech cvičákách aji ve vokolí a jedenáct lidí už dalo peníze. Jako mezi nima samozřejmě aj Toncek a Lojza. Po mě a po Frantovi Pepek peníze nechce. Jakože za vorganizacu nám to vodpustí. A taky mu budeme pomáhat s cvičením. Navíc teda Pepek rozhodl, že Franta se bude taky učit s tó rukavicó, bo co kdyby Pepek vonemocněl? A taky jak má ted toho psa po Britě, tak mu taky musí tu rukavicu někdo dělat. Takže na víkendu u lesa, bude čas a Franta si to tam bude zkóšet na tých psech.

V kategorii: Zábavně naučné, Zůza storky

Dotazy a komentáře