• RS WordPress

    Tento web používa redakční systém WordPress. Tento systém můžete zdarma stáhnout zde.

Zůza storky: Výcvikovej víkend – pátek (9)

Pro pobavení a s laskavým svolením autorky Vám přinášíme další díl legendárních:

„Zůza storek“. Díl devátý: Výcvikovej víkend – pátek

Tak už je pátek tak sme s Pepkem a Frantem došli k lesu, už ráno. Aby sme tam byli první, páč jako vedócí musíme byt první. Si dáme stany a pudeme poladit tu Britu a taky musíme vymyslet ňáké jako program. Sem postavila Pepkovi stan a svůj si dala vedle něho a Frantovi sem řekla, at si ho dá z druhé strany. To jako aby bylo jasný kdo je tam jako vedócí. Vostatní si je dajó na druhó stranu. Hlavně ty dvě mařeny…

Jako program Pepek rozhodl, že to bude tak, že jak dondó první účastníci, tak si můžó postavit stany a pak musijó jit na dřevo do lesa, aby bylo na táborák. A pak se začne dělat vobrana v lesu. A v sobotu se napřed udělá stopa na polu, pak se udělá cvičení v řadě a vodpoledne zase vobrana a to už si bude zkóšet aj jako Franta. V nedělu už by se šecko nestihlo, tak se udělá enem ta vobrana v lesu. Tož jak to je vymšlený, tak sme šli s Britó. Pepek rozhodl, že Brita udělá vyhledání pachatela v lesu. Eště to nigdy nedělala, bo na Parkovištu žádné les není, ale tak vona si poradí. Pepek si voblíkl tu rukavicu a běžel se skovat. Já sem vodvázala Britu vod stroma a poslala sem ju za Pepkem. Jenže jak Pepek běžel, tak něgde asik vyplašil srnku a jak Brita běhala a hledala Pepka, tak ju uviděla a zdrhla. Tak Pepka šel hledat Franta a já sem šla hledat Britu.

Dyž sem se s ňó vrátila, tak už tam byli šeci účastníci co dali peníze a eště dva navíc. Tož Pepek rozhodl, že budeme Britu vodnaučovat honit srnky, páč dyž honí srnky v lesu, tak nemůže na závod, bo to by nevyhrála asi. Ale účastníkům sme neřekli, že utekla aby neměli keci, hlavně ty dvě mařeny…

Tož sme šem řekli program a poslali sme je na dřevo na voheň a my sme si zatím udělali poradu. Pepek si dal k tomu pivo a rum. Řikal, že už to potřebuje jak sůl. No bodét, má tého moc. Organizovat takovó akcu to není prdel. Jak už sem nesla Pepkovi sedmý pivo, tak pak říkal, at už další nenosim bo se eště de do tého lesa dělat ta rukavica. Von je Pepek děsně zvodpovědné. Tož dal posledního ruma s Frantem, zapil to pivem a zavelel že se de do lesa.

Šeci si vzali pse a v lesu měli udělat uličku. Pepek s glackem a rukavicó tam vletěl do té uličky z psů a zařval. Toncokovo Ron a mařeny vlčák s PP se vyvlíkli z vobojka a utekli, tak je šli honit. Tak Pepek dal rukavicu Britě, aby ty psi viděli, že jak se to dělá a co ubec majó takdle v lese dělat. Brita se zakósla a rvala Pepka jak divoké vlk. Pepek s ňó na rukavici třepal aby šeci viděli, jak drží. Pak ju dal na zem a chcel ju jako eště prověřit na povahu víc, tak že jakože bude klačit před sebo, jenže v tém lesu je to blbý, pepkovi najedno ujely nohy, asik na něco šlapl, nebo co a spadl na Britu a narazil ju na peřez a vona si propíchla trochu nohu. Ale furt teda držela. Vona něco vydrží. Ale pak jak sme šli zpátky, tak kulhala, tak Pepek rozhodl, že jí dáme jakože klidové režim tento víkend. Jako sere mě to, ale zas aspoň se Brita líp uzdraví.

Večer byl pak táborák, měli sme špakáček a pivo a ňáké ten rum a zelenó a vo desíti se pak vrátil aj Toncek a mařena s týma jejich blbounama, že pré je chytli až v dědině. No na tém se bude muset zapracovat, Pepek říkal že si je veme do parády voba hned zítra. Špekačky byly asik ňáký starý bo Pepek chudák celó noc blul.

V kategorii: Zábavně naučné, Zůza storky

Dotazy a komentáře