• RS WordPress

    Tento web používa redakční systém WordPress. Tento systém můžete zdarma stáhnout zde.

Zůza storky: Výcvikovej víkend – sobota (11)

Pro pobavení a s laskavým svolením autorky Vám přinášíme další díl legendárních:

„Zůza storek“. Díl jedenáctý: Výcvikovej víkend – sobota

Bo bylo Pepkovi v noci blbě, tak ráno si chcel přispat, tak sme tých účastníků s Frantem vzali na tu stopu na pole sami. Tak sme šli ale ani po dvoch hodinách sme žádny pole nenašli, šude byl enem ten les furt a pak silnica. Tak sme ty stopy zrušili. Bo v lesu budó kósat, tak by se jim to mohlo plect. Tož sme se vrátili a udělali sme enem cvičení v řadě. Někerý byli nasraný, že dali děvětsetdevadesát a nemajó stopu, tak sme jim slibili, že stopu jim pak doděláme doma, že můžó dojít za nama na Parkoviště a vememe je na stopu. Tak že jo.

Franta jim řekl, že dyž teda s tím tak sóhlasijó, tak at udělajó tu řadu a že budeme teda cvičit poslóchaní bo to sténak potřebujó jak sůl. Jenže jak jich bylo třináct, tak ten palók byl takové jako malé a blbě se tam vešli, tak si museli stópnot těsně k sobě. Tak to bylo jakože lepčí a začali sme cvičit, jenže mařena s rotvajlerem stála vedle Toncka a Tonckovo Ronovi se rotvajler nelíbil, tak na něho skočil a začali se rvat. Jak to uviděl Vencovo Kazan, tak se vyvlíknul a přidal se a mařeny PP vlčák taky, no ten se asi přidat nechtěl, ale Kazan na něho vletěl. Vostatní lidi utekli. Franta utikal pro kýbl s vodou aby je polil. Toncek tahal Rona za vocas, mařena řvala že jí zabijou PP vlčáka, druhá řvala, že se bojí že ju kósnó, venca řval na pse NECHTE TOHO KURVA! V tom došel Pepek kerýho to zbudilo a Franta s vodó. Franta je polil a Pepek mezi ně vlítl, dal pár kopaček a byl klid.

PP vlčák měl natrhlý ucho, rotvajler trochu pokosané čumák a nohu, ale jinak šecko ok. To se stane, že kor dyž je toliko vostréch psů pokupě. To je aspoň zvocelí. Řikal Pepek mařkám. Tož sme pak aj tu řadu zrušili a nedělali. A budeme už pak enem dělat ty vobrany v lesu. Páč sme to pré s Frantem posrali jakože tu stopu a tu řadu, tak Pepek rozhodl, že tu rukavicu bude dělat rači sám. Páč aby pré sme zachovali aspoň trochu ňákó kvalitu toho cvičení a Franta si to bude zkóšet jindy. Franta byl trochu nasrané, ale pak teda sóhlasil.

Tož sme šli do tého lesa a napřed že se bude dělat ten revír. Pepek se sková a ty psi ho po jednom budó hledat a štěkat na něho. Pepek je ale fikané a skoval se na strom. První šel Venca s Kazanem, Venca říkal revír, revír a Kazan ale nic, až došli pod strom s Pepkem, tak si ho Kazan voznačkoval, ale Pepka si nešiml, tak po něm Pepek hodil šišku. Jenže ho napřed netrefil až asi na potřetí. Ale ten Kazan je uplně blbé, von to vůbec nepochopil. Tak Pepek skočil z tého stroma před Kazana na zem, ten se lekl a jak se lekl, tak z leknutí kósl Pepka do nohy a roztrhl mu fungl nový maskáče. Tož pepek naznal, že ty psi eště na to nemajó jakože povahu aby už mohli dělat ten revír v lesu a že teda uděláme enem to kosání, jakože tu uličku jak v pátek a pak třá ňáký to chytání pachatela.Rona a PP vlčáka poručil Pepek dat na škrták aby se zase nevyvlíkli a nezdrhli.

Tož byla ta ulička, Pepek tam do ní zas vletěl s glackem a rukavicó ale tedky dal pak kósnót všeckym tym psum. Ron už byl neska dobré, PP vlčák, chtěl zas zdrhnót ale ešlo mu to jak byl na škrtáku. Tak pak už enem stál a čučel jak vyvoraná myš. Jak si šeci kósli už tak Pepek vodběhl a pak přiběhl a měl místo glacku velikonoční hrkačku a řval a hrkal a mával rukavicó nad hlavó a že se udělá to chytání pachatela. Tak furt hrkal a řval a zača utikat po tém lesu a první z uličky vypóštěl psa Lojza tu jeho dobrmanku. Tak ta byla jak šílená a valila chytnót Pepka, jenže jak skočila, tak v tom Pepek zakopl vo pařez a spadl a Besina doskočila a spadla na něho, ale aj tak se zakósla to té rukavice a rvala ju. Pepek ju párkrát bćhnul to hrkačkó, ale Besina je dobrá, té to bylo jendo. Postupně ho tak jako chytali šeci, ale už pak Pepek neběhal tak rychle, aby zas nespadl, tak spíš jako hodil enem. S PP vlčák to chytání teda ale nedělal, bo by asik zdrhnul zase. Tož mu Pepek pak enem jako zkusil dat zakósnót do hadry, ale von moc nechtěl no. Takže to pak pré opraví individuálně.

Večer sme zas měli ty starý špekáčky a posezení jakože u vohňa, akorát už byl enem rum bo pivo došlo, tak se šlo aj dřív spat. Tak dyž se šlo aj dřív, tak Pepek řekl, že vo to dřív aj ránoo začnem a že bude budíček už v pět a pude se hned dělat do lesu ta ulička zase.

V kategorii: Zábavně naučné, Zůza storky

Dotazy a komentáře