Reference a doporučení

Reference od firem a organizací - přehled realizovaných akcí

Níže uvádíme přehled školení, zážitkových kurzů a teambuildingových programů, které jsme realizovali pro kolektivy zaměstnanců firem nebo členy organizací. Kontaktní údaje klientů na webu neuvádíme, ale v případě zájmu Vám rádi zkontaktujeme s konkrétními zadavateli kurzů.

Zážitkové kurzy IPRK Profi a IPRK Extra

Půldenní a celodenní zážitkové kurzy jsme realizovali pro tyto společnosti a organizace:

Kurz první pomoci IPRK Profi pro SAP Business Services Centre Europe Kurz první pomoci IPRK Profi pro Dětský domov Klánovice Kurz první IPRK Profi pro zaměstnance Engie a.s. Kurz první pomoci IPRK Extra pro členy Záchrannné brigády kynologů Praha Kurz první pomoci IPRK Extra pro členy Krav Maga Centrum Praha Kurz první pomoci IPRK Extra pro kynologické výcvikové centrum ASTAF v Pelhřimově 4 hodinový kurz první pomoci IPRK pro hačice z Malé Úpy Kurz první pomoci IPRK Extra pro hačice-psovody z SDH Želiv 2 Kurz první pomoci IPRK Basic pro členy a přátele spolku Na Dvoře ve Vrchlabí

Teambuildingové programy IPRK

Teambuildingové programy pro velké skupiny účastníků (až 150 osob) s tématikou první pomoci a záchranářství realizujeme opakovaně ve spolupráci s Feelnat s.r.o. pro následující společnosti.

Feelnat - náš hlavní partner pro velké teambuildingové akce Teambuilding pro 40 zaměstnanců Rockaway Capital Teambuilding pro 130 zaměstnanců Komerční banky a.s.

Zážitkové kurzy IPRK Baby

Celodenní zážitkové kurzy IPRK Baby, které jsou tematicky zaměřeny na první pomoc u dětí i dospělých, jsme realizovali pro rodiče dětí, zaměstnance a členy následujících subjektů:

Kurz první pomoci u dětí i dospělých IPRK Baby pro lesní mateřskou školu ZeMě v Řevnicích Kurz první pomoci u dětí i dospělých IPRK Baby pro rodiče a zaměstnance v LMŠ Lesmír v Liberci Kurz první pomoci u dětí i dospělých IPRK Baby pro rodiče a zaměstnance v Hlídacím centru Pohádka Kurz první pomoci u dětí i dospělých IPRK Baby pro rodiče a průvodce LMŠ U Tří veverek v Hradci Králové Kurz první pomoci u dětí i dospělých IPRK Baby pro rodiče dětí z LMŠ V mechu a kapradí Kurz první pomoci u dětí i dospělých IPRK Baby pro rodiče dětí z LMŠ Žijem lesem v Táboře Reference od zaměstnanců lesního klubu U Tří Soviček Reference na kurz IPRK Baby v magazínu Žena-IN Kurz první pomoci u dětí i dospělých IPRK Baby v Domě dětí a mládeže Praha 9 Školení první pomoci prakticky IPRK pro zaměstnance Mateřské školy Měšice Kurz první pomoci u dětí i dospělých IPRK Baby - Junák Plzeň

Zážitkové kurzy IPRK Student a IPRK Junior

Zážitkové kurzy a programy zaměřené na první pomoc a "ochranu člověka při mimořádných událostech" určené pro děti a studenty, jsme realizovali nejčastěji pro naše děti a děti našich přátel. V roce 2016 jsme poprvé takový kurz úspěšně realizovali pro studenty gymnázia Duhovka.

Kurz první pomoci IPRK Junior pro studenty Gymnázia Duhovka