Reference a doporučení

Reference od firem a organizací - přehled realizovaných akcí

Níže uvádíme přehled školení, zážitkových kurzů a teambuildingových programů, které jsme realizovali pro kolektivy zaměstnanců firem nebo členy organizací. Kontaktní údaje klientů na webu neuvádíme, ale v případě zájmu Vás rádi zkontaktujeme s konkrétními zadavateli kurzů.

Zážitkové kurzy IPRK Profi a IPRK Extra

Půldenní a celodenní zážitkové kurzy jsme realizovali pro tyto společnosti a organizace:

Kurz první pomoci IPRK Profi pro SAP Business Services Centre Europe Kurz první pomoci IPRK Profi pro Dětský domov Klánovice Kurz první IPRK Profi pro zaměstnance Engie a.s. Kurz první pomoci IPRK Extra pro členy Záchrannné brigády kynologů Praha Kurz první pomoci IPRK Extra pro členy Krav Maga Centrum Praha Kurz první pomoci IPRK Extra pro kynologické výcvikové centrum ASTAF v Pelhřimově 4 hodinový kurz první pomoci IPRK pro hačice z Malé Úpy Kurz první pomoci IPRK Extra pro hačice-psovody z SDH Želiv 2 Kurz první pomoci IPRK Basic pro členy a přátele spolku Na Dvoře ve Vrchlabí

Teambuildingové programy IPRK

Teambuildingové programy IPRK jsou zaměřeny na tematiku první pomoci a záchranářství. Účastníci programu získají možnost sáhnout si na první pomoc doslova "vlastníma rukama" a vyzkoušet si týmovou spolupráci při řešení krizových situací.

Tematické zaměření, rozsah, náročnost i míra "zážitkovosti" programu, jsou vždy upraveny dle přání zadavatele. Teambuildingové programy IPRK umíme připravit pro malé pracovní týmy i pro velké skupiny zaměstnanců.

V roce 2017 jsme teambuildingové programy realizovali, mimo jiné, pro následující společnosti:

Teambuilding pro 40 zaměstnanců Povodí Vltavy s.p. Teambuilding pro 45 zaměstnanců Rozkoš bez rizika, z.s.

Teambuildingové programy "Rescue" (tematika činnosti složek IZS) pro velké skupiny účastníků (až 150 osob) realizujeme opakovaně ve spolupráci s Feelnat s.r.o. pro následující společnosti:

Feelnat - náš hlavní partner pro velké teambuildingové akce Teambuilding pro 40 zaměstnanců Rockaway Capital Teambuilding pro 130 zaměstnanců Komerční banky a.s.

Zážitkové kurzy IPRK Baby

Celodenní zážitkové kurzy IPRK Baby, které jsou tematicky zaměřeny na první pomoc u dětí i dospělých, jsme realizovali pro rodiče dětí, zaměstnance a členy následujících subjektů:

Kurz první pomoci u dětí i dospělých IPRK Baby pro lesní mateřskou školu ZeMě v Řevnicích Kurz první pomoci u dětí i dospělých IPRK Baby pro rodiče a zaměstnance v LMŠ Lesmír v Liberci Kurz první pomoci u dětí i dospělých IPRK Baby pro rodiče a zaměstnance v Hlídacím centru Pohádka Kurz první pomoci u dětí i dospělých IPRK Baby pro rodiče a průvodce LMŠ U Tří veverek v Hradci Králové Kurz první pomoci u dětí i dospělých IPRK Baby pro rodiče dětí z LMŠ V mechu a kapradí Kurz první pomoci u dětí i dospělých IPRK Baby pro rodiče dětí z LMŠ Žijem lesem v Táboře Reference od zaměstnanců lesního klubu U Tří Soviček Reference na kurz IPRK Baby v magazínu Žena-IN Kurz první pomoci u dětí i dospělých IPRK Baby v Domě dětí a mládeže Praha 9 Kurz první pomoci IPRK pro rodiče a pedagogy - MŠ Liška Bystrouška, Zdibsko Kurz první pomoci u dětí i dospělých IPRK Baby v Lesní MŠ skřítka Pohádky, Zvole u Prahy

Půldenní praktická školení IPRK zaměřená na první pomoc u dětí

Půldenní školení určená rodičům a zaměstnancům pracujícím s dětmi jsme realizovali v následujících organizacích. Uspořádáním školení IPRK lze naplnit povinnost zaměstnavatele ve smyslu zákoníku práce.

V rámci programu školení převládá praktické a zážitkové pojetí výuky. Největší prostor je věnován první pomoci při akutních stavech u dětí i dospělých.

Školení první pomoci prakticky IPRK pro zaměstnance Mateřské školy Měšice Školení první pomoci IPRK pro 40 zaměstnanců Masarykovy základní školy Brno Školení první pomoci IPRK pro rodiče a pedagogy v outdoorové školce Vyšehrad Monsters, Praha

Zážitkové kurzy IPRK Student a IPRK Junior

Zážitkové kurzy a programy zaměřené na první pomoc a "ochranu člověka při mimořádných událostech" určené pro děti a studenty, jsme realizovali nejčastěji pro naše děti a děti našich přátel.

V roce 2017 jsme takový kurz úspěšně realizovali pro studenty gymnázia Duhovka. Pro mladší děti jsme v rámci projektu EU realizovali kurz IPRK Junior v rodinném centru MAM prostor.

Kurz první pomoci IPRK Junior pro studenty Gymnázia Duhovka Kurz první pomoci IPRK Junior pro děti v MAM prostor v Praze

Spolupráce s bezpečnostními a záchrannými složkami

Vždy nás potěší, pokud jsme osloveni s poptávkou po připravení praktického výcviku pro bezpečnostní složky, hasiče či záchranáře - ať už profesionály nebo dobrovolníky.

Vedle půldenních, celodenních a vícedenních tréninkových programů a kurzů jsme schopni zajistit i samostatná stanoviště v rámci větších výcvikových akcí a soutěží.

Kurz první pomoci IPRK Extra pro členy Záchrannné brigády kynologů Praha 4 hodinový kurz první pomoci IPRK pro hačice z Malé Úpy Kurz první pomoci IPRK Extra pro hačice-psovody z SDH Želiv 2 Stanoviště s první pomocí prakticky na cvičení IZS Search and Rescue 2017